11 listopada to nie tylko kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.
Wspólne świętowanie tego wydarzenia nie jest przypadkowe.
Służy bowiem podkreśleniu roli Formacji jaką jest Polska Policja w odradzaniu się państwowości.
Szanowni Pracownicy Policji, dziękuję Wam za Waszą codzienną rzetelną pracę, ale również za to, że ciągle się doskonalicie. Tworzycie nowe wzorce, przełamujecie stereotypy i wprowadzacie nowe, dobre praktyki.
Z tego miejsca chcę przypomnieć Państwu, że Wielkopolski Zarząd Wojewódzki Związku Zawodowego Pracowników Policji w Poznaniu jest do Waszej dyspozycji.
Zapraszam do współpracy. Dzielcie się z nami swoimi uwagami, spostrzeżeniami i problemami. Wasz głos jest niezwykle cenny. Zapewniam, że nadal będziemy rozmawiać ze stroną rządową na temat włączenia pracowników cywilnych do Ustawy o Policji.
Nie ustaniemy również w walce o dalsze podwyższanie wynagrodzeń.
Z wielką radością gratuluję wszystkim odznaczonym i wyróżnionym.
Życzę, aby Wasza służba dla niepodległej Ojczyzny była owocna i doceniana przez przełożonych i współobywateli.
Polska odzyskała Niepodległość a Polacy Wolność.
Pracownicy Policji również będą Walczyć do Skutku o Naszą Godność.
Wyróżnieni w Dniu Dzisiejszym zostali:
Złotym Medalem za długoletnią służbę
Hanna Duszyńska
Brązowym Medalem za Zasługi dla Policji
Halina Drapikowska, Sonia Szulc Marek Jagodziński
Przewodniczacy Zarządów Terenowych
KPP w Słupcy, KPP w Krotoszynie i KPP w Kościanie
Nasza Organizacja liczy 607 członków związku – jest największą organizacją wojewódzką Pracownikow Policji w Kraju.
Dziękujemy.
Z wyrazami szacunku
Przewodnicząca WZW ZZPP w Poznaniu Lucyna Jaworska Wojtas
